Святкове богослужіння з нагоди дня народження архіпастиря

У суботу, 11 лютого 2017 року, Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять Святителя Лаврентія, затворника Печерського, єпископа Туровського, в Ближніх печерах (1194), а також згадує подію перенесення мощей cвященномученика Ігнатія Богоносця (107). Цього дня свій день народження відзначає Преосвященніший Паїсій, єпископ Житомирський і Овруцький.

З цієї нагоди в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбулися урочисті богослужіння.

Напередодні, у п’ятницю ввечері, архієрей Житомирщини звершив вечірнє богослужіння.

Його Преосвященству співслужили настоятель собору, протоієрей Богдан Бойко, духовенство собору та священнослужителі з парафій Житомира та області Житомирської єпархії УПЦ КП.

Після потрійної ектенії владика Паїсій помолився за мир в Україні та звільнення від нашестя чужинців і ворогів.

Після Літургії та подячного молебня від імені духовенства собору та усієї Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату до архіпастиря звернувся настоятель собору, протоієрей Богдан Бойко. Отець Богдан подарував владиці просфору та букет квітів. Після цього до присутніх з повчальним словом звернувся Преосвященніший єпископ Паїсій.

Завершилися урочистості козацьким многоліттям на честь владики Паїсія.

Від імені духовенства та громади Свято-Михайлівського кафедрального собору приєднуємося до усіх вітань та щиро бажаємо нашому архіпастирю многих та благословенних років служіння на славу Божу, Святої Церкви та України!

Іс полла еті, Деспота, Преосвященніший владико!