Світле Христове Воскресіння

У неділю, 28 квітня 2019 року, Свята Православна Церква радісно святкує Світле Христове Воскресіння. До цього свята віряни готували себе Великим постом.

З нагоди свята в ніч з суботи на неділю Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолив урочисті Пасхальні богослужіння (Полуношницю, хресний хід, Великодню утреню та Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого) у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

У суботу ввечері, о 23.00, до Михайлівського кафедрального собору привезли Благодатний вогонь, що обідньої пори зійшов у Святому граді Єрусалимі. Зустрічали його владика Паїсій разом з настоятелем собору і духовенством та роздали благодатний вогонь віруючим.

Під час Великоднього богослужіння Преосвященнішому єпископу Паїсію співслужили настоятель храму протоієрей Богдан Бойко та клірики кафедрального собору.

Незадовго до опівночі єпископ Паїсій із духовенством та парафіянами вийшли на хресний хід навколо собору, який за уставом завершився перед закритими дверима храму, що символізують собою закритий Гріб Господній. Тут розпочалася Пасхальна рання і вперше цього року було проголошено: «Христос Воскрес!Воістину Воскрес!».

Далі вже у храмі рання продовжилась Великодним каноном.

Велика кількість вірян сподобилась до Причастя Святих Христових Таїн.

Богослужіння завершилося освяченням артосів, а також пасок і великодніх приношень.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії