ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ЄПИСКОП ПАЇСІЙ СПІВСЛУЖИВ АРХІЄРЕЯМ ЗА БОЖЕСТВЕННОЮ ЛІТУРГІЄЮ З НАГОДИ 10-РІЧЧЯ ОСВЯЧЕННЯ СВЯТО-ВОЗНЕСЕНСЬКОГО ХРАМУ М. ЗАЛІЩИКИ

24 вересня 2023 року, в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці та в день пам’яті преподобного Феодосія Манявського, Преосвященний Паїсій єпископ Житомирський і Овруцький на запрошення архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона, співслужив за Божественною літургією у Свято-Вознесенському храмі м. Заліщики Тернопільської області з нагоди 10-річчя освячення храму.

Святкове богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон у співслужінні: митрополита Вінницького і Брацлавського Романа, митрополита Рівненського і Острозького Іларіона, архієпископа Луганського і Старобільського Лаврентія, архієпископа Володимирського і Нововолинського Матфея, керуючого єпархією архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона, єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, настоятеля храму протоієрея Василія Хребтака, а також духовенства Тернопільсько-Бучацької єпархії та гостей у священному сані. За богослужінням були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ.

В кінці літургії архієреї та духовенство разом з вірянами під молитовний спів звершили хресний хід навколо храму з чудотворною Тернопільською іконою Пресвятої Богородиці, яку несли воїни-захисники України. Відтак архієпископ Тихон висловив слова подяки архіпастирям і духовенству за спільну молитву.

На завершення святкової молитви архіпастири разом з духовенством і вірянами спільно заспівали духовний гімн «Боже, Великий єдиний, нам Україну храни».