Очільник єпархії молився у храмі ікони Божої Матері «Всецариці», що в м. Львові.

На запрошення настоятеля храму, протоієрея Володимира Бачинського 31 серпня 2021 р. в день пам’яті ікони Божої Матері «Всецариця», керуючий Львівсько-Сокальською єпархією митрополит Димитрій (Рудюк) відвідав храм ікони Божої Матері «Всецариці», що у Львові та звершив у ньому Божественну Літургію.

Владику зі щирими словами при вході до храму зустрів настоятель храму протоієрей Володимир Бачинський.

Владиці Димитрію співслужили запрошені на святкування ієрархи: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон; єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан; єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей; єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій; а також численне духовенство, зокрема: настоятель храму та секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський та ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк.

Цього дня до храму прийшло чимало вірних парафії ікони Божої Матері «Всецариці».

Літургія супроводжувалась співом октету «Орфей».

За богослужінням молився Міський голова Львова – Андрій Іванович Садовий.

Під час великого входу священників храму було нагородженно черговими богослужбовими нагородами – правом носіння хрестів з оздобами – Михаїлу Івасейку та Юрію Слонівському, а наперсним хрестом – Ростислава Кутного.

Наприкінці Літургії Архіпастир виголосив проповідь.

З нагоди архіпастирських відвідин та за заслуги перед Українською Православною Церквою й побожним народом Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив церковними відзнаками фундаторів та будівничих храму і найбільш діяльних членів парафіяльної громади:

Також цього дня Митрополит Димитрій привітав секретаря єпархії і настоятеля храму протоієрея Володимира Бачинського із 30-літтям з Дня висвячення на священника і подарував йому комплект требників у шкіряній основі та букет квітів побажав отцю Володимиру рясних Божих благословінь.

У свою чергу зі словом подяки за відвідини парафії та звершене богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель храму о. Володимир Бачинський.

Насамкінець усі учасники богослужіння підійшли до шанованої ікони Божої Матері «Всецариці». Владика Димитрій прочитав молитву після якої всі учасники богослужіння проспівали «Царице моя преблагая…» та приклалися до чудотворного образу.

Завершились богослужіння уставним многоліттям та спільним фото.

За матеріалами: Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії