Богослужіння у Великий вівторок

У Великий вівторок, 11 квітня 2017 року, Свята Православна Церква згадує викриття Господом книжників і фарисеїв, Його розмови й притчі, сказані в цей день в Єрусалимському храмі: про податок кесарю, про воскресіння мертвих, про Страшний суд і кінець світу, притчі про десять дів і таланти.

Цього дня Преосвященнійший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відслужив Божественну Літургію Ранішосвячених Дарів у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира.

Владиці співслужили настоятель собору протоієрей Богдан Бойко, секретар Житомирської єпархії ієрей Павло Ядчишин, духовенство Житомира і Житомирської області.

Під час богослужіння, на малому вході, єпископ Паїсій до дня Світлого Христового Воскресіння відзначив священнослужителів Житомира та Житомирської області богослужбовими нагородами.

Нагороди отримали:

  • протоієрей Валерій Корзун, священнослужитель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира – церковною нагородою “Палиця”;
  • ієрей Павло Ядчишин, священнослужитель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира і секретар Житомирської єпархії – піднесений до сану протоієрея;
  • ієромонах Ілля (Василенко), настоятель храму святого пророка Іллі м. Коростень – право носіння наперсного хреста;
  • диякон Володимир Бойко, священнослужитель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира – архієрейською благословенною грамотою.

Після завершення богослужіння Преосвященнійший єпископ Паїсій привітав священнослужителів з отриманими нагородами і закликав зі смиренністю та особливою жертовністю здійснювати своє пастирське служіння.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії