Архієрейське богослужіння у день свята Стрітення Господнього

Радуйся, Благодатна Богородице Діво, бо з Тебе засяяло Сонце правди – Христос Бог наш, що просвічує тих, що в темряві. Веселися і ти, старче праведний, що прийняв у обійми Визволителя душ наших, Який дарує нам воскресіння.

У середу, 15 лютого 2017 року, Свята Православна Церква молитовно згадує Євангельську подію Стрітення Господнього.

У день свята у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира урочисту Літургію святого отця нашого Іоана Золотоустого звершив Преосвященніший Паїсій, єпископ Житомирський і Овруцький.

Владиці співслужили настоятель собору, протоієрей Богдан Бойко, протоієрей Валерій Корзун, ієрей Павло Ядчишин, протодиякон Василь Татарин і диякон Василь Солонинка.

Своїм співом святу Євхаристію прикрасив Архієрейський хор під керівництвом регента Євгенія Шестакова.

Напередодні, у вівторок ввечері, Преосвященніший Паїсій, єпископ Житомирський  і Овруцький, у співслужінні соборного духовенства відслужив Всенічне бдіння. З нагоди свята керуючий Житомирською єпархією звершив чин літії з благословенням хлібів, вина та оливи.

На Літургії після потрійної ектенії владика Паїсій помолився за мир в Україні та визволення від нашестя чужинців і ворогів.

По богослужінні єпископ Паїсій звершив чин освячення свічок.

Вітаємо причасників з прийняттям Святих Христових Тайн! Усіх православних християн поздоровляємо зі святом Стрітення Господнього! Бажаємо усім завжди шукати Бога і відкривати своє серце для зустрічі та життя з Христом!

Богові нашому слава навіки віків! Амінь!