АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ 6-ТУ ВЕЛИКОГО ПОСТУ, ВЕРБНУ, СВЯТА ВХОДУ ГОСПОДНЬОГО В ЄРУСАЛИМ. БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ. ОСВЯЧЕННЯ ГАЛУЗЗЯ ВЕРБИ

9 квітня 2023 року, у шосту неділю Великого Посту, ваїй, цвітоносну, Вербну, свято Входу Господнього у Єрусалим, з архіпастирським візитом очільник Житомирсько-Овруцької єпархії єпископ Паїсій відвідав парафію Різдва Пресвятої Богордиці с. Глибочиця Житомирського благочиння, де звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого.

За богослужінням владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Валерій Стадник; клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Василь Загнибіда; ієрей Василь Солонинка; протодиякон Василь Татарин та диякон Сергій Корнійчук.

Також під час Літургії в храмі лунала особлива молитва про визволення від нашестя чужинців.

Після відпусту Літургії, на паперті храму владика Паїсій виголосив молитву на освячення вербового галуззя та разом з духовенством освятив принесену вірянами вербу, що символізує віття фінікових пальм, яким жителі Єрусалиму вітали прибуття до міста Господа Ісуса Христа.

По завершенню, архіпастир привітав парафіян зі святом, вручив громаді ,,Благословенну грамоту,, і в знак єдності та спільної молитви подарував копію Томосу про автокефалію Української Православної Церкви.