Архієрейське богослужіння у Великий четвер

У Великий четвер, 29 квітня 2021 року, Свята Церква Христова за богослужінням згадує важливі події з життя Господа нашого Ісуса Христа. У цей день відбулась Тайна вечеря, на якій Господь встановив таїнство Святої Євхаристії – Причастя Його Тіла і Крові та Ісуса Христа було видано Юдою на неправедне судилище первосвященикам і старійшинам.

Цього дня єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

За богослужінням владиці співслужили настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдана Бойка, секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин, соборне духовенство та клірики Житомирської єпархії.

Під час богослужіння, на малому вході, єпископ Паїсій до дня Світлого Христового Воскресіння наголодив протоієрея Іоана Майку правом носіння митри.

Після завершення богослужіння єпископ Паїсій нагородив благословенними грамотами Предстоятеля працівників пресслужби Свято-Михайлівського кафедрального собору.

Пресслужба Житомисрько-Овруцької єпархії

Фото: диякон Володимир Бойко