АРХІЄРЕЙСЬКА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ У ДЕНЬ СВЯТА УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ В С. ГЛИБОЧОК

28 липня 2023 року, у день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій завітав з архіпастирським візитом до Свято-Успенського храму с. Глибочок Баранівкого благочиння та з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію.

На церковному подвір’ї з хлібом-сіллю та вітаннями Владику зустріли парафіяни храму, а в самому храмі зі щирими словами зустрів настоятель храму протоієрей Григорій Матвіїв.

За святковим богослужінням Архіпастирю співслужили: настоятель храму протоієрей Григорій Матвіїв, благочинний протоієрей Зіновій Николишин та запрошене духовенство.

За Божественною Літургією на своїй малій Батьківщині с. Глибочок молилася ігуменя Еліконида (Воєвода), настоятельниця Благовіщенського жіночого монастиря м. Вінниці ( Вінницько-Барська єпархія ПЦУ )

Усі богослужбові піснеспіви виконував парафіяльний хор.

За божественною Літургією єпископ Паїсій підніс особливу молитву за визволення України від нашестя чужинців.

По завершенні Божественної літургії архієрей разом з духовенством звершив молебень перед початком навчального року та окропив дітей та вірних святою водою.

Насамкінець було виголошено всім присутнім «Многоліття».