Архіпастир Житомирщини взяв участь у молитовному сніданку

10 квітня 2018 року в Житомирі відбувся перший молитовний сніданок за участі представників духовенства, політиків, підприємців, депутатів та почесних гостей. У заході взяли участь керуючий Житомирською єпархією, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Богдан Бойко та секретар Житомирської єпархії протоієрей Павло Ядчишин.

Розпочалось усе з «Молитви за Україну» у виконанні  хорової капели «Орея» та спільного молебня, духовенства різних християнських конфесій, за Україну.

На думку міського голови м. Житомира Сергія Сухомлина, молитовний сніданок у пасхальний тиждень має стати гарною традицією та сприяти духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, бізнесменів Житомира.

Національні молитовні сніданки – традиція багатьох демократичних країн світу. Вже більше 60 років вони проходять в США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу.

Прес-служба Житомирської єпархії за матеріалами сайту Житомирської міської ради