Архіпастир Житомирщини освятив накупольні хрести в с. Ягодинка

24 жовтня 2018 року єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відвідав с. Ягодинка Пулинського р-ну Житомирської області, де звершив освячення накупольних хрестів для храму Успіння Пресвятої Богородиці.
За святковим богослужінням архіпастирю співслужили благочинний Пулинського району протоієрей Сергій Янчук, настоятель Свято-Успенського храму с. Ягодинка протоієрей Василь Голуб, та клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомир протодиякон Василь Татарин.
Освячення завершилось уставним многоліттям та врученням Благословенної Архієрейської грамоти меценатам та благодійникам родині Опанащукам: Вадиму Анатолійовичу , Миколі Анатолійовичу та Анатолію Сергійовичу.
Спільну молитву розділили прихожани храму, які раділи великою радістю з того, що через невеликий проміжок часу від закладення каменя Господь благословив і в їхньому селі побачити сонцесяйні куполи на новозбудованому храмі.
Після богослужіння, на запрошення благочинного Пулинського району, протоієрея Сергія Янчука, єпископ Паївій відвідав у районному центрі смт. Пулини Свято-Миколаївський храм, де отець-благочинний ознайомив з розписами храму та поділився про майбутні плани щодо завершення будівництва церкви.

Прес-служба Житомирської єпархії