Архіпастир взяв участь у соціальному проекті “Психологічне розвантаження дітей”

12 листопада 2019 року єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у супроводі клірика Свято-Михайлівського кафедрального собору прот. Іоана Сопронюка, відвідав Житомирську ЗОШ №1. Архіпастир взяв участь у християнському благодійному проекті “Психологічне розвантаження дітей”.

У заході, також, взяли участь голова Ради християнських Церков Житомирщини протопресвітер Віталій Сидорук (Українська Греко-Католицька Церква) та предсставники Російської Православної Церкви в Україні.

Дирекція навчального закладу нагородила очільника Житомирсько-Овруцької єпархії подякою за підтримку важливого соціального проекту.

Члени Піклувальної ради ЗОШ № 1 м. Житомира створили у школі куточки психологічного розвантаження, де учні  відпочивають від напруги. Особливі території психологічного розвантаження у навчальному закладі  створюються  заради збереження комфорту дітей.

Під час перебування у ЗОШ № 1 єпископ Паїсій поспілкувався із дирекцією та вчителями школи, а також з учнями навчального закладу.

Архіпастир обговорив з учасниками акції перспекриви проведення нових соціальних проектів у яких братиме участь Житомирсько-Овруцька єпархія Православної Церкви України.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії