Архіпастир очолив святкові богослужіння з нагоди свята Різдва Христового

7 січня 2022 року Православна Церква відзначає одне з найбільших свят у році, Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Напередодні ввечері, 6 січня 2022 року, єпископ Житомирський і Овруцький Пасій звершив святкове Всенічне бдіння у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

За богослужінням владиці співслужили настоятель храму протоієрей Богдан Бойко та духовенство кафедрального собору.

Перед початком молитви до храму прибув Вифлеємський вогонь.

Храм був наповнений віруючими.

За богослужінням єпископ Паїсій помазав віруючих освяченим єлеєм.

 Після завершення Всенічного бдіння у храмі лунали колядки у виконанні духовенства та хору кафедрального собору.

У четвер, 7 січня 2022 року, Свята Православна Церква України молитовно відзначала величне свята Різдва Христового. До цього свята віруючі готуються сорокаденним постом.

Урочисту Божественню літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі очолив єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Владиці співслужили настоятель храму митрофорний протоієрей Богдан Бойко, та клірики храму протоієрей Василь Загнибіда, протодиякон Василь Татарин.

Після євангелія єпископ Паїсій зачитав віруючим Різдвяне послання Предстоятеля.

На запричастному до храму завітали колядники – учні Духовної недільної школи при Михайлівському кафедральному соборі, яка є найбільшою в Україні. Дітки заспівали святкові колядки і радісно сповістили про народження Спасителя світу.

На святкову Божественну літургію зібралися житомиряни, які прийшли молитовно вшанувати народження Господа нашого Ісуса Христа.

Після богослужіння архіпастир з духовенством собору прославили Різдво Христове співом колядок.

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії

Фото: диякон Володимир Бойко