Анонс: очільник єпархії очолить святкові богослужіння у день Богоявлення (Хрещення Господнього)

У п’ятницю, 19 січня 2018 року, Православна Церква за своїм богослужінням згадує Євангельську подію Хрещення Господнього або Богоявлення. Це свято називають Богоявленням, бо в цей день було явлення Пресвятої Тройці, особливо ж — явлення Божества Спасителя, Який урочисто приступив до Свого спасительного служіння.

Тропар свята Богоявлення особливо гарно розкриває сенс свята: “Коли в Йордані хрестився Ти, Господи, відкрилось поклоніння Святій Тройці, бо голос Отця про Тебе свідчив, називаючи Тебе улюбленим Сином, і Дух у вигляді голубиному ці слова стверджував. Слава Тобі, Христе Боже, що з’явився і світ просвітив.”

З нагоди свята преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолить урочисті богослужіння у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира за наступним розкладом:

  • у четвер, 18 січня, о 16.00 – Велике повечір’я, літія і рання з 1 – м часом;
  • у п’ятницю, 19 січня, о 10.00Божественна літургія, по завершенні якої буде звершено чин великого водоосвячення.

19 січня о 13.00 єпископ Паїсій разом з духовенством Житомирської єпархії УПЦ Київського Патріархату і представниками Ради Христинських Церков Житомира і Житомирської області візьме участь у спільній молитві і освяченні води р.Тетерів у Гідропарку.

Щиро запрошуємо усіх православних вірян долучитись до спільної молитви, прославити Пресвяту Трійцю і взяти участь у святкових богослужіннях!

Прес-служба Житомирської єпархії