Анонс: молебень за утворення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви

У зв’язку з ухваленням та направленням Вселенському Патріарху Варфоломію церковних і державних звернень з проханням надати Томос про автокефалію Православної Церкви в Україні та розпорядженням Патріарха Філарета про молитву за єдність і визнання Помісної Церкви, в усіх храмах та монастирях Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату будуть звершуватись особливі богослужіння.

22 квітня, у неділю, у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира після Божественної літургії, яка розпочнеться о 10:00, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні соборного духовенства звершить молебень  про закликання Святого Духа на початок всякого доброго діла.

Під час богослужіння будуть підноситись особливі додаткові прохання: за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, Президента України і Верховну Раду і за розпочате діло рук їх.

Щиро запрошуємо усіх православних християн взяти участь у богослужіннях і молитовно разом  вознести молитви до престолу Божого за мир в Україні та утворення в нашій державі Єдиної Помісної Православної Церкви!

Прес-служба Житомирської єпархії