Анонс: молебень у день Незалежності України

Дорогі брати і сестри у Христі!

У четвер, 24 серпня 2017 року, наша країна відзначає найбільше державне свято – день Незалежності України. Цього дня ми закликаємо всіх до спільної молитви подяки Богові і прохання про мир на нашій багатостраждальній землі. Така молитва ніколи не лишається непочутою: вона дає щедрий духовний плід — допомагає і тим, за кого моляться, і тим, хто молиться, як і провіщав наш Спаситель: «Істинно також кажу вам: якщо двоє з вас дійдуть згоди на землі просити про всяку річ, то, чого б вони не попросили, буде їм від Отця Мого Небесного; бо, де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них» (Мф. 18, 19–20).

З нагоди 26-ї річниці Незалежності України у головному храмі м. Житомира – Свято-Михайлівському кафедральному соборі, відбудеться молебень за Україну, який очолить керуючий Житомирською єпархією, Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Початок молебню о 15.00.

Щиро запрошуємо долучитися до спільної молитви усіх православних християн та спільно прославити і подякувати Богові за Його милості і щедроти до нашого українського народу та нашої рідної держави!

Прес-служба Житомирської єпархії