Анонс: до Житомира прибувають чудотворні ікони

З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія з 11 до 19 серпня 2018 року у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира перебуватимуть три чудотворні Афонські ікони Божої Матері: «Всецариця», “Скоропослушниця” та “Ігумення святої гори”. Чудотворні ікони написані і освячені ченцями святої гори Афон.

Ікона “Всецариця” побувала у більш ніж в 350-ти церквах України у багатьох медичних установах, до яких лікарі запрошували принести ікону. Були випадки, коли медики і ліки були безсилими у боротьбі з хворобою, тоді Пресвята Богородиця творила зцілення людей.

“Лікарі-лікують, а Бог – зцілює!”

У липні місяці цього року, коли ікона перебувала у капличці на честь святого великомученика Пантелеймона, що на території Обласної лікарні імені Гербачевського м. Житомира, після вечірнього богослужіння більш як 30 вірних побачили чудо, ікона замироточила.

Багаточисленні приношення, що сяють на іконі, свідчать про численні зцілення, що сталися завдяки молитвам до Пресвятої Богородиці біля образу “Всецариця”. Божа Матір дає зцілення всім, хто з вірою і любов’ю звертається до неї.

В неділю 12 серпня в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира о 10.00 годині розпочнеться святкова Божественна Літургія з нагоди святкування 1030 – ліття Хрещення Київської Русі-України. Після закінчення Літургії перед  чудотворними іконами буде відслужено молебень з акафістом до Пресвятої Богородиці. Очолить богослужіння єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні духовенства Житомирської єпархії. Також після закінчення богослужінь духовенство та вірні Житомирської єпархії  УПЦ Київського Патріархату приймуть участь у загальноміській Хресній Ході та міжконфесійному молебні з нагоди святкування 1030 – ліття Хрещення Київської Русі-України.

У середу, 15 серпня з 08.00 до 10.00 години ікони перебуватимуть у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира (район Крошня), а з 11.00 до 13.00 години у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Житомира (район Польовий).

У четвер, 16 серпня ікони перебуватимуть у військових частинах м. Житомира.

Запрошуємо житомирян та гостей міста до спільної молитви.

Прес-служба Житомирської єпархії