Анонс: 21 листопада 2017 року – Собор архистратига Михаїла та інших небесних сил безплотних. Храмове свято відзначає кафедральний собор м. Житомира

Дорогі брати і сестри!

У вівторок, 21 листопада 2017 року, Свята Православна Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує та прославляє Собор архистратига Михаїла та інших небесних сил безплотних.

Цього дня храмове свято відзначає духовна окраса поліського краю – Свято-Михайлівський кафедральний собор м. Житомира.

З нагоди свята урочисті богослужіння очолить керуючий Житомирською єпархією, преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні архиєреїв та духовенства УПЦ Київського Патріархату за наступним розкладом:

  • у понеділок, 20 листопада 2017 року, о 17.00 – всенічне бдіння;
  • у вівторок, 21 листопада 2017 року, о 10.00 – Божественна Літургія. Після богослужіння, за благочестивою православною традицією, відбудеться хресна хода навколо собору.

Адреса храму: м.Житомир, вул.Київська 18.

Щиро запрошуємо усіх православних християн долучитись до спільної молитви та взяти участь в урочистих богослужіннях, прославляючи Собор архистратига Михаїла та всіх небесних сил безтілесних!

Єднаймося і піднесімо наші молитви до небесних заступників за довгоочікуванний мир в Україні та в усьому світі, за мир у кожній українській родині і звільнення від нашестя ворогів!

Прес-служба Житомирської єпархії