Єпископ Паїсій співслужив Предстоятелю у Манявському монастирі

7 липня 2021 року, коли Православна Церква вшановує Різдво чесного славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана та преподобних отців Іова й Феодосія Манявських, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий монастир, що на Прикарпатті.

На запрошення мирополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа до обителі прибув і єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Очільник Житомирсько-Овруцької єпархії співслужив Предстоятелю Української Церкви за Божественною літургією.

Предстоятелю Православної Церкви України співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Галицький Андрій, митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф,
митрополит Луцький і Волинський Михаїл,
митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, вікарій Івано-Франківської єпархії єпископ Коломийський Павло.

За богослужінням також молились представники місцевої влади, політичних партій, громадських організацій, кілька тисяч вірян і паломників з різних куточків України. Велика кількість прочан, за давньою благочестивою традицією, за сотні кілометрів ішли до монастиря пішки зі співом молитов.

За матеріалами Пресслужби Київської Митрополії