Очільник єпархії взяв участь в богослужіннях з нагоди річниці інтронізації Предстоятеля

3 лютого 2020 року Українська Православна Церква відзначатиме першу річницю інтронізації Предстоятеля – Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

З нагоди цієї події в Києві відбуваються святкові урочистосі богослужіння.

Для участі у святкуваннях заходах у столицю нашої держави прибув єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

У суботу, 1 лютого, Блаженнійший Митрополит Епіфаній очолив Всенічне бдіння у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі.

Його Блаженству співслужив єпископат та духовенства зі всієї України, серед яких керуючий нашою єпархіїєю єпископ Паїсій, представники Вселенської Патріархії, Олександрійського Патріархату, Елладської Православної Церкви та монастирів Святої Гори Афон.

У неділю 2 січня, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі взяв участь у Божественній літургії, яку очолив Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили архієреї і духовенство зі всієї України, а також представники Вселенської Патріархії, Олександрійського Патріархату, Елладської Православної Церкви та монастирів Святої Гори Афон.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії за матеріалами Київської Митрополії