Очільник єпархії співслужив Предстоятелю у річницю інтронізації

В день відзначення третьої річниці інтронізації Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, 3 лютого 2022 року, Його Блаженство очолив Божественну літургію у тисячолітній святині Православної Церкви – Соборі святої Софії Київської.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили архієреї й духовенство зі всієї України, серед яких єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, а також Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, архієпископ Памфільський Даниїл (Українська Православна Церква США) та Місцеблюститель Митрополичого Престолу, єпископом Едмонтону і Західної єпархії Української Православної Церкви Канади Іларіон.

На початку відправи митрополит Вінницький і Барський Симеон зачитав акти про канонізацію Митрополита Київського, Галицького і всієї Руси Йосифа (Нелюбовича-Тукальського) та святої праведної Єлизавети Гулевич.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному стиху проповідь виголосив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Після урочистого молебню митрополит Вінницький і Барський Симеон від імені Священного Синоду та повноти Православної Церкви України висловив вітання на адресу Предстоятеля та подав йому просфору і букет квітів.

У відповідь Митрополит Епіфаній подякував за привітання та звернувся до присутніх зі словом.

Пресслужба Київської Митрополії