Житомирська єпархія відзначила День народження архіпастиря

11 лютого 2019 року, у понеділокПравославна Церква відзначає перенесення мощей священномученика Ігнатія Богоносця. У цей день свій День народження святкує єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. З нагоди свята у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбулось урочисте богослужіння.

Святкову Божественну літургію звершили митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Житомирський і Поліській Володимир та єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. За богослужінням архієреям співслужили настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдан Бойко, секретар Житомирської єпархії протоієрей Павло Ядчишин, духовенство Житомирської єпархії та священнослужителі з інших єпархій, які прибули привітати владику.

Завершилось богослужіння подячним молебнем.

Після богослужіння очільника Житомирської єпархії привітали архієрії, які прибули розділити молитовно радість торжества.

Митрополит Олександр подарував єпископу Паїсію ікону святителя Луки Кримського.

Також, від імені духовенства ‘єпархії, Свято-Михайлівського кафедрального собору та його  громади, єпископа Паїсія привітав настоятель храму митрофорний протоієрей Богдан Бойко та побажав архіпастирю мудрості, терпіння у його архієрейському служінні і попросив у владики молитовного заступництва за ввірену йому паству.

Після привітань кліру владику Паїсія вітали з днем народження віряни, які прибули до храму розділити радість свята та піднести молитви до Спасителя за свого архіпастиря.

Прес-служба Житомирської єпархії