Єпископ Паїсій з архіпастирським візитом відвідав Овруч

20 вересня 2020 року, у неділю 15-ту після П’ятидесятниці, Свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобномученика Макарія Канівського, архімандрита Переяславського і Овруцького чудотворця. У цей день єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій черговий раз відвідав своє друге кафедральне місто – Овруч. Очільник єпархії прибув до древнього міста для участі у святкуванні храмового свята місцевої громади.

Біля приміщення тимчасового храму преподобномученика Макарія Овруцького чудотворця, під відкритим небом, архіпастир звершив Божественну літургію у співслужінні благочинного Овруцького району та настоятеля громади ієрея Олександра Дячука та запрошеного духовенства.

За богослужінням на малому вході, очільник єпархії нагородив ієрея Олександра Дячука наперсним хрестом.

Після Божесвенної літургії єпископ Паїсій у супроводі духовенства відвідав місце будівництва майбутнього Свято-Макарівського храму у м. Овруч.

Біля будівництва храму архіпастир звершив молебень за добрий успіх у будівництві. Після молитви єпископ Паїсій разом з настоятелем ієреєм Олександром Дячуком оглянули територію будівництва майбутнього храму.

Нагадуємо у Овручі будується перший храм Української Православної Церкви. Громада потребує допомоги у будівництві.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії