Важливе оголошення!

Дорогі брати і сестри та всі вірні Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України!

З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, та з метою збору пожертв для завершення будівництва кафедрального собору м. Житомира на честь рівноапостольного князя Володимира Великого (майдан Польовий, 3), будуть розповсюджуватися спеціальні «цеглинки» – Благословенні Грамоти жертводавцям.

Грамоти -«цеглинки» будуть номіналом 100, 200, 500, 1000 та 5000 грн., придбавши, які жертводавець вносить свій посильний вклад у богоугодну справу храмобудівництва. Особливістю «цеглинок» є спеціальна відривна частина, яка із внесеними даними про особу жертводавця передається на молитву. Також імена жертводавців будуть заноситися у спеціальну книгу жертводавців соборного храму.

Планується, що імена жертводавців будуть внесені у спеціальний розділ на офіційному сайті собору, що дозволить зробити прозорою інформацію про збір коштів на будівництво.

Варто звернути увагу на ще одну особливість «цеглинок». Їх можна придбати не лише для себе і своєї родини, але й для своїх рідних, або якогось закладу чи організації, зробивши їм такий чудовий подарунок, який буде пам’ятним на роки!

«Цеглинка» буде нагадувати про власне відношення кожного жертводавця до великої справи побудови храму.

Грамоти-«цеглинки», з благословення керуючого єпархією, єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, будуть розповсюджуватися в усіх храмах м. Житомира та області в Житомирсько-Овруцькій єпархії Української Православної Церкви(ПЦУ).

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії