У Житомирі відзначили День добровольця

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Цю пам’ятну дату було встановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України.

У зв’язку з цим 14 березня 2018 року в м. Житомирі відбулись урочистості з нагоди цього пам’ятного дня. Біля пам’ятника Героям Небесної сотні, на майдані Корольова, зібралось кілька сотень житомирян. У пам’ятних заходах взяв участь єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Владику супроводжували секретар Житомирської єпархії та настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин, настоятель Свято-Юріївської козацької парафії м. Житомира протоієрей Олександр Стахурський, клірики Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Валерій Корзун і протоієрей Володимир Бігун та протодиякон Алім Мельник.

У пам’ятних заходах також взяли участь міський голова Житомира Сергій Сухомлин, секретар міської ради Наталія Чиж та заступник міського голови Вікторія Краснопір, представники добровольчих батальйонів, сім’ї загиблих добровольців та мешканці міста.

Преосвященніший єпископ Паїсій з духовенством звершили заупокійну літію за загиблими захисниками України.

Під час мітингу були зачитані прізвища загиблих добровольців та в знак пам’яті про них випустили в небо білих голубів.

 

Прес-служба Житомирської єпархії