У Новоград-Волинському встановлено пам’ятну дошку видатній українці

У День Незалежності України, 24 серпня 2017 року, у м. Новоград-Волинський було відкрито інформаційну дошку пам’яті видатній українці – Олені Пчілці. Також її ім’я, за рішенням громадських слухань і сесії міської ради, присвоєно Центральні дитячій бібліотеці міста.

З нагоди події міська влада та громада міста Новограда-Волинського зібрались біля центральної дитячої бібліотеки, щоб вшанувати пам’ять видатної українки, яка подарувала світові, окрім власних чудових творів, нашу національну гордість – Лесю Українку.

Почесне право відкрити інформаційну дошку великій українці, яку встановлено на фасаді бібліотеки, було надано міському голові Віктору Весельському та раднику міського голови, голові Новоград-Волинського осередку Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича (Тараса Чупринки) Віктору Бусленку.

З благословіння Преосвященнішого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія чин освячення звершив настоятель Свято-Михайлівської парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Геннадій Пограничний.

Прес-служба Житомирської єпархії

за мат. відділу інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради м. Новоград-Волинський