У Народичах архіпастир очолив першу літургію

22 грудня 2019 року, у 27-у неділю після П’ятидесятниці, Православна Церква урочисто згадує зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці. У цей день єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відвідав смт. Народичі.

На запрошення місцевої Петропавлівської громади на чолі з ігуменом Іовом (Зваричук), очільник єпархії звершив першу Божественну літургію у тимчасовому приміщені даної громади.

Перед початком літургії було прочитано молитви на оновлення храму та приміщення було окроплене святою водою.

За богослужінням архіпастирю співслужили ігумен Іов (Зваричук), секретар єпархії прот. Павло Ядчишин, ієрей Степан Гриник та клірики Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомир прот. Іоан Сопронюк та диякон Василь Солонинка.

Варто відміти, що у цей день, була звершена перша літургія українською мовою у Народичах, адже раніше в даному насленому пункті діяли громади Російської Церкви в Україні. Тому віряни мали змогу вперше приступили до святих Таїнств Сповіді та Причастя.

Завершилось богослужіння молебенем за Україну та уставним многаліттям.

Після відпусту владика Паїсій зернувся до вірян з архіпастирськм словом. У проповіді очільник єпархії зосередив увагу на історичності часу в який ми живемо, адже згадав і Об’єднавчий собор Православної Церкви України та звершення першої Літургії у Народичах. Архіпастир відмітив, що ці події взаємопов’язані.

Також владика відзначив парафію Благословенною архієрейською грамотою, а найменшим прихожанам подарував солодкі подарунки від святого Миколая.

Після богослужіння очільник єпархії поспілкувався з громадою та представив нового настоятеля – ієрея Степана Гриника.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії