У Хорошеві вручили орден «За мужність» родині загиблого бійця Сергія Фролова

У четвер, 21 червня, перед засіданням сесії Хорошівської районної ради відбулося вручення військової посмертної нагороди іршанцю Сергію Фролову – бійцю 30-ї окремої механізованої бригади, який у 2015 році загинув під час військових дій на Донбасі. Передали орден дружині полеглого героя Тетяні та його 4-річній доньці.

Саме присвоєння ордену «За мужність» ІІІ ступеня відбулося 6 квітня 2018 року згідно з Указом Президента України Петра Порошенка №98/2018. А урочисту місію передання нагороди здійснив комісар Хорошівського райвійськкомату Сергій Штурнак.

Також на самій сесії депутати Хорошівської районної ради переважною більшістю проголосували за звернення до центральних органів влади щодо надання Томосу про автокефалію  Українській Православній Церкві. Утримався лише заступник голови ради.

«Створення єдиної Помісної Православної Церкви має доленосне значення для формування української державності. Отримання Томосу як юридичного документа надасть підставу православному світу визнати УПЦ як помісну канонічну церкву. А разом з визнанням УПЦ унеможливить втручання Російської православної церкви у внутрішні релігійні та політичні процеси в Україні», – пояснював суть звернення протоієрей Житомирської єпархії УПЦ КП та депутат Хорошівської районної ради Петро Андрусяк.

За матеріалами ZHITOMIR TODAY