Освячення реабілітаційного центру у Житомирі

У вівторок, 21 лютого 2017 року, з благословення Преосвященнішого Паїсія, єпископа Житомирського і Овруцького, настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору, протоієрей Богдан Бойко та настоятель парафія святого Іоана Богослова з с. Сонячне, протоієрей о.Ігор Валович звершили освячення приміщення оздоровчого центру реабілітації бійців АТО братів Кузьміних.

Благодійний Фонд братів Кузьміних відкрив у Житомирі оздоровчий центр, діяльність якого спрямована на реабілітаційну допомогу бійцям, пораненим у зоні проведення АТО. Фонд братів Кузьміних вже два роки займається лікуванням військовослужбовців.

За час роботи Фонду на лікування і реабілітацію було витрачено мільйони гривень, врятовано десятки життів українських військових. Засновник Фонду Сергій Кузьміних розповідає, що не завжди є доцільним відправляти бійців на реабілітацію за кордон, адже ці кошти можуть бути спрямовані на закупівлю якісного медичного обладнання та надання допомоги в Україні.

Оздоровчий центр допомоги військовим знаходиться за адресою р. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 40. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 063 211-52-60, Facebook.

За матеріалами прес-служби Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира