Очільник єпархії освятив престіл у храмі с. Суємці Баранівського району

3 травня 2019 року, у п’ятницю Світлого тижня Церква Христова вшановує ікону Божої Матері “Живоносне джерело”. У цей день єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відвідав с. Суємці Баранівського району. Владика у храмі апостола Іоана Богослова звершив святкову соборну Божественну літургію.
Перед святою Євхаристією очільник єпархії звершив чин освячення престолу на честь апостола і євангеліста Іоана Богослова

За чином освячення та святою Євхаристією співслужили: настоятель храму ієрей Любомир Гутовський, Благочинний Баранівського округу протоієрей Зіновій Николишин, благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Генадій Пограничний, ієрей Микола Венгрин та ієрей Дмитро Пасічник, а також клірики Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Іоан Сопронюк та протодиякон Василь Татарин.

Під час літургії, на малому вході владика паїсій нагородив першою священичою нагородою настоятеля храму ієрея Любомира – набедренником.

До святкового архієрейського богослужіння та чину освячення через молитву у храмі долучилось чимало мирян та захисники нашої держави.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії