Духовно-патріотичний табір при Свято-Михайлівському кафедральному соборі (ФОТО, ВІДЕО)

Лісне життя духовно-патріотичного табору при Свято-Михайлівському кафедральному соборі добігло кінця. Діти два тижні провели без гаджетів та інтернету у с. Богданівка, де відпочивали та розвивалися духовно. Зокрема вони вивчали Закон Божий та брали участь у Божественних Літургіях.

О. Богдан зазначив: Вони розуміють, що це є велика святиня Таїнства, тобто Літургія, Таїнства Євхаристії. Вони розуміють, що хліб перетворюється у тіло, а  вино перетворюється у кров і ми споживаємо святе тіло і кров Ісуса Христа.

Цьогорічна зміна завершилася Святковою Єврахистією на свято Первоверховних апостолів Петра і Павла. У цей день вже традиційно діточки сповідалися та причащалися.

Храм до якого діти ходять молитися у таборі спеціально зведений, розповідає о. Богдан. Саме тут вони разом і вчяться спілкуватися з Богом.
Щоденно йдучи на ранкову молитву та вечірню перед відпочинком.

Проте не молитвами одними табірне життя у дітей було насичене й іншими заняттями. Настоятель нам розповідає: програма готувалася так аби діти максимально були залучені протягом дня у різні активності.

Самі ж діти вже рахують дні до наступного року, адже повертатися у с. Богданівка для них тепер добра літня традиція.

За матеріалами Прес-служби Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира