Благословення курсантів Житомирського військового інституту перед навчанням

1 вересня 2018 року, з благословення преосвященнішого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира ієрей Іоан Сопронюк відвідав Житомирський військовий інститут імені Сергія Павловича Корольова.

На сьогоднішній день це є державний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації. Сьогодні тут готують як військових, так і цивільних фахівців у галузях радіотехніки, системної інженерії, інформаційної та кібернетичної безпеки тощо. Інститут має велику наукову школу, досліджує та розробляє роботизовані системи військового призначення. Має досвід участі в бойових діях (серед цього й на Сході України)

Цього дня у стінах вищого військового навчального закладу відбулась присяга курсантів першого курсу. Під час урочистостей ієрей Іоан звернувся зі словами привітання до військових, які склали присягу на вірність Україні, та відзначив важливість цього кроку в їхньому житті. Після чого священик Свято-Михайлівського собору окропив освяченою водою новоспечених першокурсників навчального закладу Збройних сил України. Завершились урочистості святковим концертом оркестру військового інституту та військовим парадом за участю курсантів Житомирського військового інституту імені Сергія Павловича Корольова.

Прес-служба Житомирської єпархії