Архиєрейське богослужіння у день винесення чесних і животворчих древ Хреста Господнього

У понеділок, 14 серпня 2017 року, Свята Мати-Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує пам’ять святих мучеників Маккавеєвих, матері їхньої Соломонії і вчителя Єлеазара. Також в цей день вшановуємо подію винесення чесних і животворчих древ Хреста Господнього.

У день свята Преосвященніший Паїсій, єпископ Житомирський і Овруцький, очолив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира. Владиці співслужили священнослужителі собору. Своїм співом урочисте богослужіння прикрасив Архиєрейський хор під керівництвом регента Євгенія Шестакова.

Напередодні, у неділю ввечері, 13 серпня 2017 року, архіпастир Житомирщини звершив вечірню і утреню з чином винесення чесних древ Хреста Господнього у Михайлівському кафедральному соборі у співслужінні настоятеля собору протоієрея Богдана Бойка і соборного духовенства.

Після прочитання Євангелія єпископ Паїсій звернувся до численних вірян у храмі з повчальним словом проповіді.

За потрійною ектенією керуючий єпархією разом з духовенством і парафіянами храму молилися за мир в Україні.

Після Великого входу Преосвященніший єпископ Паїсій звершив пресвітерську хіротонію над ієродияконом Миною (Солонець), насельником Свято-Духівського монастиря.

По завершенні Літургії владика Паїсій звершив чин освячення меду, букетів з квітів і маку.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії

Фото: диякон Володимир Бойко