Архіпастир відвідав райони які постраждали від російськиї агресії

19 квітня 2022 року єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з архіпастирським візитом відвідав Овруч та Народичі. Від початку російської агресії ці райони Житомирщини зазнали чималих руйнуваннь від армії агресора.

В Овручі архіпастир відвідав місцеву громаду преподобномученика Макарія Овруцького. Очільник єпархій у співслужінні благочинного Овруча ієрея Олександра Дячука та благочинного Коростеня протоієрея Леоніда Мельниковича звершив богослужіння в тимчасоврму храмі.

Також єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій зустрівся з головою ОТГ м. Овруча Іваном Ярославовичем Корудом. Під час робочої зустрічі сторони обговорили питання співпраці місцевої влади з Українською Православною Церквою.

Очільник єпархії передав місцевій громаді гуманітарну допомогу.

У Народичах єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у супроводі благочинного Коростенського району протоієрея Леоніда Мельниковича та благочинного Овруцького району ієрея Олександра Дячука, помолилися у тимчасовому храмі святих апостолів Петра і Павла разом з громадою та настоятелем і благочинним Народичів, ієреєм Стахієм Савчуком.

Архіпастир для потреб мешканців постраждалих від російської агресії передав гуманітарну допомогу та паски до дня Воскресіння Христового.

Також єпископ Паїсій зустрівся із заступником секретаря Народицької ОТГ Олександром Володимировичем Прокопенком та обговорив робочі питання.

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії