ЄПИСКОП ПАЇСІЙ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ РАНІШОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ У П’ЯТНИЦЮ ДРУГОЇ СЕДМИЦІ ВЕЛИКОГО ПОСТУ В СВЯТО-ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ ХРАМІ М. КОРОСТЕНЬ

10 березня 2023 року, у п’ятницю другого тижня Великого посту, в день пам’яті свт.Тарасія, архієп. Константинопольського, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, на запрошення настоятеля протоієрея Леоніда Мельниковича, з архіпастирським візитом відвідав Свято-Вознесенський храм міста Коростень, де очолив Божественну Літургію Ранішосвячених Дарів свт. Григорія Двоєслова.

За Богослужінням єпископу Паїсію співслужили: благочинний Коростенського району та настоятель храму протоієрей Леонід Мельникович; благочинний Овруцького району ієрей Олександр Дячук; благочинний Народицького району ієрей Стахій Савчук та духовенство благочиння.

Наприкінці служби, Архіпастир у співслужінні духовенства, звершив заупокійну літію за воїнами, які життя своє віддали за Україну.

Після закінчення Літургії, у супроводі благочинного Коростенського району протоієрея Леоніда Мельниковича, разом з духовенством, єпископ Паїсій вшанував пам’ять Тараса Григоровича Шевченка з 209-ої річниці з Дня народження поета, яке відзначалося 9 березня. Після заупокійної літії та виголошення «Вічної пам’яті», було покладено квіти до пам’ятника Кобзарю на площі Міського будинку культури Т. Шевченка у м. Коростені.