Єпископ Паїсій очолив святкове богослужіння з нагоди храмового свята в м. Овручі

20 вересня 2021 року, в день пам’яті преподобномученика Макарія Канівського, архімандрита Овруцького, Переяславського, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолив святкове богослужіння з нагоди храмового свята другого кафедрального міста – Овруч.

Біля тимчасового храму преподобномученика Макарія Овруцького, єпископа Паїсія зустріли парафіяни з квітами та запашним караваєм. Настоятель храму ієрей Олександр Дячук подав єпископу хреста та запросив очолити святкову літургію.

За богослужінням у приміщені тимчасового храму єпископу Паїсію співслужили: благочинний Овруцького району, настоятель храму ієрей Олександр Дячук, благочинний Коростенського району протоієрей Леонід Мельникович, благочинний Хорошівського району протоієрей Петро Андрусяк, протоієрей Віктор Опанасюк, протоієрей Михайло Ільницький з Хмельницької єпархії, благочинний Народицького району ієрей Стахій Савчук, ієрей Артемій Найденко та протодиякон Василь Татарин.

У богослужінні взяли участь воїни АТО ООС, гості з смт Народичі та сіл Овруцького краю. Підносилися молитви за здоров’я жителів Овруччини, українських воїнів та всіх православних християн у світі. У своїй проповіді владика Паїсій звернув увагу на важливості любові для християнина та її жертовність заради оточуючих нас людей.

Настоятель парафії ієрей Олександр сердечно подякував єпископу Паїсію та гостям за те, що прибули розділити радість свята.

Завершилося святкове богослужіння молитвою до святого Макарія Овруцького.

З нагоди престольного свята ієрей Олександр Дячук від громади подарував єпископу – панагію (Панагія (грец. παναγία «пресвята») — невеликий образ Богоматері (рідше Спасителя, Трійці, святих, розп’яття, біблійних сцен), найчастіше округлої форми, який носять архієреї на грудях).

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії

Православної Церкви України