Єпископ Паїсій очолив богослужіння з нагоди 115-ти річчя храму благовірного князя Олександра Невського.

12 вересня 2021 року, у Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з архипастирським візитом відвідав громаду святого благовірного князя Олександра Невського в селі Нова Чорторія, Житомирського району, Житомирської області.

В цей день громада святкувала 115 років храму.

При вході до храму єпископа Паїсія зустріли діти та парафіяни. Настоятель храму протоієрей Василь Зварич подавши хреста для благословення запросив єпископа очолити Божественну літургію. Під час богослужіння єпископу співслужили: Любарський благочинний, настоятель храму протоієрей Василь Зварич, протоієрей Віктор Опанасюк, протоієрей Василь Сорохтей, протоієрей Володимир Гронський, протоієрей Ярослав Омелян, ієрей Михайло Бринчак та протодиякон Василь Татарин.

На потрійній єктенії виголошувалися додаткові прохання за мир в Україні, українських військових, покалічених і поранених, поневолених та за припинення пошесті (епідемії).

Під час Божественної літургії багато парафіян приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.

На завершення богослужіння відбувся традиційний хресний хід навколо храму з читанням Святого Євангелія та окропленя освяченою водою.

З нагоди ювілейної дати храму, єпсикоп Паїсій нагородив архієрейською Благословенною грамотою настоятеля та громаду.

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії

Православної Церкви України