Єпикоп Паїсій молився за богослужінням у кафедральному соборі Хмельницької єпархії

13 грудня 2021 року, у день пам’яті апостола Андрія Першозваного, на запрошення єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій взяв участь у богослужінні з нагоди престольного свята кафедрального собору м. Хмельницька.

Очолив Божественну літургію митрополит Вінницький і Барський Симеон. За богослужінням також молились архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, єпископ Дунаєвецький Марк, єпископ Одеський і Балтський Афанасій, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, місцеве духовенство та гості у священному сані. Під час Літургії лунали молитви про справедливий мир для України та про припинення епідемії COVID-19.

Після молебню перед іконою святого апостола Андрія митрополит Симеон привітав єпископа Павла, духовенство та парафіян з престольним святом кафедрального собору Хмельницької єпархії, а також подякував усім за спільну молитву.

Архієреї, священники та віряни помолились та поклали квіти на могилу митрополита Антонія (Махоти) – колишнього Керуючого Хмельницькою єпархією ПЦУ, якого поховано біля кафедрального собору.

За метеріалами Пресслужби Вінницько-Барської єпархії