Всенічне бдіння напередодні Вербної неділі

У неділю перед Страсною седмицею Церква Христова велично відзначає свято Входу Господнього в Єрусалим. Це торжество відноситься до числа найбільших двунадесятих свят.

Напередодні, у суботу ввечері 11 квітня 2020 року, у Свято-Михайлівському кафедральному соборі  м. Житомира єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив  Всенічне бдіння.

За богослужінням архіпастирю співслужили настоятеля кафедрального собору митрофорний протоієрей Богдан Бойко та соборне духовенство. Під час полієлею владика звершив освячення верби, яку роздаватимуть віруючим.

11.04.2020 Всенічне Бдіння напередодні свята Входу Господнього в Єрусалим (Вербна Неділя)

11.04.2020 Всенічне Бдіння напередодні свята Входу Господнього в Єрусалим (Вербна Неділя)Всенічне бдіння напередодні Вербної неділі.За свідченням усіх чотирьох євангелістів, за кілька днів до хресних страждань, Іісус Христос увійшов до Єрусалиму. Чисельні паломники, які знали про дивовижне воскрешення Лазаря та інші дива Спасителя, очікували Його та зустрічали як царя. У знак великої пошани до Христа, люди покладали на дорогу свій одяг та пальмові гілки, вітаючи Господа: «Осанна! Благословен, який іде в Ім’я Господнє, Цар Ізраїлю» (Ін. 12:13). Саме на згадку про ці події та як символ готовності християн зустріти Господа вірні в цей день приносять у храм вербове, пальмове гіллям та квіти.Номер карти для благодійних пожертв на потреби храму 4149 4991 0091 0502В примітка платежу вказати: “благодійна пожертва”Храни Вас Боже!🙏Підписуйтесь на наш канал!https://www.youtube.com/c/smksobor_zt?sub_confirmation=1Свято-Михайлівський кафедральний собор в Facebook: https://www.facebook.com/smk.sobor.zt/ В Instagram:https://www.instagram.com/smk.sobor.zt/В Телеграм:https://t.me/smk_sobor_ztПідписуйтесь на наш канал!https://www.youtube.com/c/smksobor_zt?sub_confirmation=1Свято-Михайлівський кафедральний собор в Facebook: https://www.facebook.com/smk.sobor.zt/ В Instagram:https://www.instagram.com/smk.sobor.zt/В Телеграм:https://t.me/smk_sobor_zt

تم النشر بواسطة ‏‎Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира‎‏ في السبت، ١١ أبريل ٢٠٢٠

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії