Очільник єпархії взяв участь у святкуванні храмового свята кафедрального собору Володимир-Волинської єпархії

8 січня 2019 року, в день пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, у другий День Різдва Христового, кафедральний собор Різдва Христового м.Володимир-Волинський, відзначив своє престольне свято.
З нагоди храмового торжества на запрошення керуючого Володимир-Волинською єпархією єпископа Матфея прибули на святкування і керуючий Житомирською єпархією Православної Церкви України, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.
Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій у співслужінні запрошеного духовенства та кліриків Володимир-Волинської єпархії. 
На запричасному діти недільної школи виступили з Різдвяною програмою та колядками, яким владика Матфей подарував новорічні подарунки.
Після Літургії митрополит Димитрій виголосив проповідь, а також розповів про подію, яка відбулась у Стамбулі-вручення Томосу.

Митрополит Димитрій від імені архієреїв привітав всіх присутніх з Різдвом Христовим, з днем пам’яті Собору Пресвятої Богородиці та з престольним празником кафедрального собору і закликав в ці Різдвяні дні просити в Богомладенця Христа миру для України.

Прес-служба Житомирської єпархії за матеріалами Володимир-Волинська єпархія Православної Церкви України