Очільник єпархії взяв участь у IX Національному молитовному сніданку

8 вересня 2021 року, в приміщенні Українського дому м. Києва відбувся IX Національний молитовний сніданок. Цьогорічний Національний молитовний сніданок, який був присвячений 30-й річниці відновлення незалежності України, зібрав кількасот учасників. В молитовному сніданку взяли участь Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, представники інших конфесій, народні депутати, спікер ВР, урядовці, конгресмени США, відомі представники української творчої інтелігенції, журналісти, освітяни, науковці, військові капелани, управлінці та бізнесмени. На запрошення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія у заході взяв участь керуючий Житомирсько-Овруцькою єпархією Преосвященнійший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Відкриваючи захід Предстоятель помісної Української Православної Церкви промовив Молитву Господню «Отче наш» та звернувся до присутніх зі словом.

«Молитовний сніданок – традиція, яка дозволяє людям різних світоглядних переконань, але об‘єднаних вірою в Бога, засвідчити, яке особливе значення Він має у їхньому житті та житті всього суспільства. Право на свободу віросповідання – одне з фундаментальних прав людини. Воно включає в себе право сповідувати свою віру публічно та разом з іншими. Ми і робимо це, зібравшись разом, щоби показати: віра в Бога є не минулим, не музейним експонатом, а живою і завжди сучасною потребою, здатною змінювати людину і світ навколо. Наша віра в Бога спонукає нас до активної суспільної і громадянської позиції, адже Господь закликає нас бути свідками Його Правди перед всіма людьми. Бажаю всім нам бути такими добрими свідками. І нехай Боже благословення перебуває над нами!», – сказав Його Блаженство.

Національні молитовні сніданки протягом десятиліть вже традиційно проходять в США, Європарламенті, країнах Європейського Союзу та багатьох інших країнах світу. Національні молитовні сніданки в Києві проводяться вже дев’ять років поспіль і вважаються найбільшими в Європі.

За матеріалами: Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)