Храмове свято кафедрального собору Рівненської єпархії

29 квітня 2019 р., у Світлий понеділок, своє храмове свято відзначила Свято-Воскресенська громада м. Рівне. З цієї нагоди у Свято-Воскресенському кафедральному соборі була відслужена Божественна літургія, яку очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

На запроження очільника Рівненської єпархії на свято прибув керуючий Житомирсько-Овруькою єпархією, єпископ Житомрський і Овруцький Паїсій

За богослужінняам архієпископу Іларіону, також, співслужили архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл та численне духовенство єпархії.

За святковим богослужінням разом із духовенством і громадою молився голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, Рівненський міський голова Володимир Хомко та декан Римо-Католицької Церкви отець Владислав Чайка.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон нагородив священика Сергія Баранецького правом носіння камилавки.

Після запричасного стиха вихованці недільної школи віршами та піснями привітали парафіян із Воскресінням Христовим та храмовим святом.

По завершенні літургії відбувся Хресний хід навколо собору, по завершенні якого архіпастир подякував  архієреям і духовенству за спільну молитву та привітав кліриків собору і парафіян із храмовим святом.

Із словами вітань до духовенства і парафіян також звернувся голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та Рівненський міський голова Володимир Хомко.

Завершилось святкове богослужіння уставним многоліттям.

Джерело