Богослужіння у Велику середу

У Велику середу, 12 квітня 2017 року, Свята Православна Церква згадує жінку-грішницю, яка омила сльозами і помазала дорогоцінним миром ноги Спасителя, коли Він був на вечері в Вифанії, в домі Симона прокаженого, і цим приготувала Христа до погребіння. Тут же Юда удаваною турботою про бідних виявив своє грошолюбство, а потім вирішив видати Христа юдейським старійшинам за тридцять срібників. На згадку про зраду Спасителя Юдою Церква встановила упродовж всього року кожної середи піст.

Цього дня Преосвященнійший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відслужив Божественну Літургію Ранішосвячених Дарів у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира.

Владиці співслужили секретар Житомирської єпархії протоієрей Павло Ядчишин, духовенство собору.

Під час богослужіння, на малому вході, єпископ Паїсій до дня Світлого Христового Воскресіння відзначив священнослужителів м. Житомира богослужбовими нагородами.

Нагороди отримали:

  • протоієрей Володимир Бігун, священнослужитель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира – церковною нагородою “Палиця”;
  • ієрей Юрій Булава, священнослужитель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира – піднесений до сану протоієрея;

Після завершення богослужіння Преосвященнійший владика привітав духовенство з церковними нагородами та закликав священнослужителів з особливою ревністю та належною відданістю і надалі звершувати своє  служіння.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії