Архієрейського богослужіння свята Благовіщення

7 квітня 2020 року, Церква Христова відзначає Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

З нагоди свята, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира, очолив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, яка цього дня, згідно з церковним уставом, розпочинається з вечірньої.

За богослужінням архіпастирю співслужили настоятель кафедрального храму протоієрей Богдан Бойко та соборне духовенство.

Під час літургії були піднесені молитви за мир в Україні та припинення епідемії коронавірусу.

На завершення святкової літургії єпископ Паїсій разом з духовенством та народом проспівали молебень до Пресвятої Богородиці.

Нагадуємо, в період карантину усі урочисті архієрейські богослужіння транслюються онлайн на фейсбук сторінці Свято-Михайлівського кафедрального собору та ретранслюються на сторінці Житомирсько-Овруцької єпархії.

7.04.2020 Свято Благовіщення у Свято-Михайлівському кафедральному соборі

7.04.2020 Свято Благовіщення у Свято-Михайлівському кафедральному соборі7 квітня уся повнота православного світу відзначає одне з 12 найбільших свят року – Благовіщення.В основі свята — повідомлення архангела Гавриїла Діві Марії «благої вісті» про народження у неї божественного немовляти, Спасителя роду людського описаного у Євангелії від Луки. Після того, як Марію заручили з Йосифом, з'явився до неї архангел Гавриїл і сказав:«Радуйся, благодатна, Господь з тобою. Зачнеш у лоні і породиш сина і назвеш його Ісус. Він буде великий і Сином Всевишнього назветься, і дасть йому Господь Бог престіл Давида, батька його, і царюватиме над домом Якова повіки та й царству його не буде кінця.» Марія ж сказала: «Як же це станеться, коли я мужа не знаю». Відповів архангел: «Дух Святий найде на тебе й сила Всевишнього окриє тебе, — тим-то й Святе, що народиться, назветься — Син Божий. У Бога нема неможливого.» І сказала Марія: «Я раба Господня, нехай буде мені по твойому слові».Номер карти для благодійних пожертв на потреби храму 4149 4991 0091 0502В примітка платежу вказати: “благодійна пожертва”Храни Вас Боже!🙏Підписуйтесь на наш канал!https://www.youtube.com/c/smksobor_zt?sub_confirmation=1Свято-Михайлівський кафедральний собор в Facebook: https://www.facebook.com/smk.sobor.zt/ В Instagram:https://www.instagram.com/smk.sobor.zt/В Телеграм:https://t.me/smk_sobor_zt

تم النشر بواسطة ‏‎Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира‎‏ في الاثنين، ٦ أبريل ٢٠٢٠

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії