Архієрейське богослужіння у третю неділю Великого посту (відео)

22 березня 2020 року, в неділю 3-тю Великого посту, Церква вшановує Чесне Животворче древо Господнє.

У цей день в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого.

За богослужінням архіпастирю співслужили клірики кафедрального храму протоієрей Володимир Бігун, протоієрей Валерій Корзун, протоієрей Юрій Булава, протодиякон Василь Татарин та диякон Василь Солонинка.

Під час богослужіння возносились особливі прохання за визволення нашої країни від епідемії коронавірусу.

22.03.2020 Божественна Літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі

22.03.2020 Божественна Літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборіНагадуємо також що кожний вірянин може подати записки «За здоров'я» та «За упокій» ОНЛАЙН у коментарях прямої трансляції (або під цим постом) і наша інформаційна служба обов'язково передасть їх священнослужителям для зачитання під час Божественної Літургії яка відбудеться у неділю 22 березня о 10:00 ↓↓↓Номер карти для благодійних пожертв на потреби храму 4149 4991 0091 0502В примітка платежу вказати: “благодійна пожертва”Храни Вас Боже!🙏Підписуйтесь на наш канал!https://www.youtube.com/c/smksobor_zt…Свято-Михайлівський кафедральний собор в Facebook: https://www.facebook.com/smk.sobor.zt/ В Instagram:https://www.instagram.com/smk.sobor.zt/В Телеграм:https://t.me/smk_sobor_zt

Zveřejnil(a) Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира dne Sobota 21. března 2020

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії