Архієрейське богослужіння у п’яту неділю Великого посту

5 квітня 2020 року, в неділю 5-ту Великого посту, Церква вшановує пам’ять преподобної Марії Єгипетської.

У цей день в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого.

За богослужінням архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Богдан Бойко та соборне духовенство.

Під час богослужіння возносились особливі прохання за мир в Україні та визволення нашої країни та всього світу від епідемії коронавірусу.

5.04.2020 Божественна Літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі

5.04.2020 Божественна Літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборіНагадуємо також що кожний вірянин може подати записки «За здоров'я» та «За упокій» ОНЛАЙН у коментарях прямої трансляції і наша інформаційна служба обов'язково передасть їх священнослужителям для зачитання під час Божественної Літургії яка відбудеться у неділю 5 квітня о 9:00 ↓↓↓Номер карти для благодійних пожертв на потреби храму 4149 4991 0091 0502В примітка платежу вказати: “благодійна пожертва”Храни Вас Боже!🙏Підписуйтесь на наш канал!https://www.youtube.com/c/smksobor_zt?sub_confirmation=1Свято-Михайлівський кафедральний собор в Facebook: https://www.facebook.com/smk.sobor.zt/ В Instagram:https://www.instagram.com/smk.sobor.zt/В Телеграм:https://t.me/smk_sobor_zt

تم النشر بواسطة ‏‎Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира‎‏ في السبت، ٤ أبريل ٢٠٢٠

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії