Архієрейське богослужіння у четверту неділю Великого посту

29 березня 2020 року, в неділю 4-ту Великого посту, Церква вшановує пам’ять преподобного Іоана Ліствичника.

У цей день в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого.

За богослужінням архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Богдан Бойко та соборне духовенство.

Під час богослужіння возносились особливі прохання за визволення нашої країни та всього світу від епідемії коронавірусу.

Нагадуємо у періодд карантину боговлужіння відбуваються відповідно до рекомендвцій ВООЗ та Священного Синоду Української Православної Церкви, тому віруючі можуть приєднуватись до молитви онлайн. Богослужіння архіпастиря транслюються на facebook сторінці Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира.

29.03.2020 Божественна Літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборі

22.03.2020 Божественна Літургія у Свято-Михайлівському кафедральному соборіНагадуємо також що кожний вірянин може подати записки «За здоров'я» та «За упокій» ОНЛАЙН у коментарях прямої трансляції (або під цим постом) і наша інформаційна служба обов'язково передасть їх священнослужителям для зачитання під час Божественної Літургії яка відбудеться у неділю 22 березня о 10:00 ↓↓↓Номер карти для благодійних пожертв на потреби храму 4149 4991 0091 0502В примітка платежу вказати: “благодійна пожертва”Храни Вас Боже!🙏

تم النشر بواسطة ‏‎Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира‎‏ في السبت، ٢٨ مارس ٢٠٢٠

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії