АНОНС: богослужіння у неділю Торжества Православ’я

Перша Неділя Великого посту називається у церковному календарі Торжеством Православ’я. Провівши нас через першу седмицю Великого посту, підживлюючи читанням Покаянного канону преподобного Андрія Критського, повчаючи псалмами та духовними піснеспівами, Свята Матір Церква приводить нас до пристановища, яке є першим променем, що провіщає нам Пасхальну радість Світлого Христового Воскресіння. 

Цей Воскресний день є особливим святом, що відзначається християнами з ранніх віків. Приводом для встановлення такого Торжества стала перемога Православної Церкви над іконоборчою єрессю на VII Вселенському соборі у м. Нікеї 787 р. і утвердження цієї істини на Константинопольскому соборі у 842 р. при імператриці Феодорі.

З нагоди свята урочисті богослужіння у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира очолить Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій за наступним розкладом:

  • у суботу, 4 березня 2017 року, о 17.00 Всенічне бдіння;
  • у неділю,5 березня 2017 року, о 10.00 – Божественна Літургія святого отця нашого Василія Великого;
  • у неділю ввечері, о 17.00 – Велика вечірня з акафістом Страстям Христовим.

Запрошуємо усіх православних християн долучитися до спільної молитви та разом прославити Всемилостивого Господа Бога, Якому належить слава, честь і поклоніння на віки віків! Амінь.